Konkurs fotograficzny pod hasłem "Segregacja jest OK!" został ogłoszony przez Urząd Miasta pod koniec września. Komisja dokonała oceny prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i kreatywność. Uczniowie nominowani do nagród i wyróżnień zostali zaproszeni do ratusza w czwartek 1 grudnia. Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński oraz prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Artur Dąbrowski wręczyli nagrody i wyróżnienia. W konkursie brały udział dwie nasze uczennice i obie zostały laureatkami. Daria Górniewska z 3 A zajęła 1 miejsce, a Kasia Kaczorek (również 3 A)-3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i ich opiekunce p. Teresie Sokołowskiej.