Nagrody w konkursie plastycznym

28 lutego 2017 r. odbył się uroczysty finał powiatowego konkursu plastycznego „Mój wymarzony strój”organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów p. Krzysztofa Kosińskiego, w którym wzięła udział grupa 7 uczennic naszego gimnazjum. Zdobyliśmy 5 nagród.

Odebrały je:

Julia Berka kl. 1a w kategorii strój wieczorowy

Gabriela Olszewska kl. 1a w kategorii wieczorowy

Wiktoria Kalinowska kl. 2c w kategorii  wizytowy

Julia Lubińska kl. 2b w kat. wieczorowy klasyczny

Dominika Podsiedzik kl.3a w kat.  codzienny

Laura Górska z kl. 2e i Ola Żbikowska z 3a odebrały podziękowania za udział w konkursie.

Nagrody i podziękowania wręczył w imieniu p. prezydenta sekretarz miasta p. Marcin Burchacki.

Wszystkie uczestniczki konkursu miały możliwość uczestniczenia w warsztatach, na których pod okiem fachowców własnoręcznie uszyły spódnice i torby wykończone później autorskim motywem dekoracyjnym. Szczególne uznanie za wytrwałą i owocną pracę podczas warsztatów zyskała Wiktoria Kalinowska.

Laureatki mogą też skorzystać z propozycji Organizatora konkursu - Technikum Przemysłu Mody uczestniczenia w warsztatach projektowania i szycia szkole odzieżowej w Łasku, a później realizacji własnego projektu i pokazie mody z jego udziałem.

Organizatorowi dziękujemy za ciekawą formułę konkursu.

nauczyciel plastyki i opiekun młodzieży

Galeria                                                            Irena Turowska