Pierwszy Dzień Wiosny został radośnie powitany zabawą przygotowaną przez samorząd uczniowski. W wyborach Dziewczyny Roku 2017 wzięło udział 12 kandydatek z różnych klas. Musiały się przedstawić, pochwalić swoimi uzdolnieniami oraz zaprezentować szereg umiejętności, np. ubijanie piany z białek. Bardzo żywiołowo wspierali je i dopingowali koleżanki i koledzy z klasy. Jury w składzie: p. S. Talarowska, p. M. Lachowicz, p. P. Deska i J. Ostrowski z 3 C- Chłopak Roku 2016- po podliczeniu punktów obwieściło, że Dziewczyną Roku 2017 jest Julia Krakowska z 3 D. Imprezę w pięknym stylu poprowadziły Alicja Stypik i Dominika Żądłowska z 3C.

Uczniowie klas pierwszych przygotowali przepiękne marzanny, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez PCKiSz w Ciechanowie

Liczymy na to, że tak powitana wiosna jak najszybciej okaże swą słoneczną łaskawość.