Choć trudno w to uwierzyć (szczególnie, gdy się spojrzy na wskaźnik temperatury), wakacje już za nami. Dzisiaj, 1 września, o godz. 9.00 p. dyrektor Anna Zadrożna uroczyście ogłosiła, że rok szkolny 2015/2016 rozpoczął się.

W tej podniosłej chwili towarzyszyli nauczycielom, rodzicom i uczniom znamienici goście: starszy wizytator p. Grażyna Gadomska- przedstawicielka Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i ks. Zbigniew Adamkowski- proboszcz parafii pod wezwaniem św. Józefa. Padło wiele życzliwych, serdecznych słów, miło było wysłuchać pięknych życzeń.

Spotkanie inauguracyjne poprowadzili uczniowie z kl. 3 B pod czujnym okiem p. Sylwii Talarowskiej, o oprawę techniczną zadbali p. Marek Otłowski z chłopcami z 2 D, a dekorację przygotowała p. Irena Turowska.

A teraz czas na serio pomyśleć o nauce. Wszak już najwybitniejszy mówca rzymski, filozof Cyceron stwierdził, że: „Szczęście może przyjść przypadkowo, ale o rozum musimy postarać się sami.”