W dniu 6.06.2017 w Siedlcach przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA. Naszą szkołę reprezentowali Seweryn Nowicki w biegu na 1000m i Szymon Kaczorowski w pchnięciu kulą.

Bardzo dobry start zaliczył Seweryn Nowicki, który ustanowił na swoim dystansie rekord życiowy i wywalczył wysokie VII miejsce.

23.05.2017 na stadionie w Mławie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowała 14-osobowa grupa uczniów. Dobry wynik uzyskali młodzicy w biegu sztafetowym 4x100m , którzy biegli w składzie: Jakub Wroński, Gracjan Konopki, Damian Dziewanowski, Olaf Chocholski zajmując III miejsce. Jednak nie dało to awansu na finał MIMS. Natomiast indywidualny awans wywalczyli : Seweryn Nowicki w biegu na 1000m -II miejsce, Szymon Kaczorowski w pchnięciu kulą - III miejsce, Paulina Szymańczyk w biegu na 300m – IV miejsce.

28.04.2017 przy Zamku Książąt Mazowieckich na ciechanowskich błoniach rozegrane zostały Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali :

Dominika Kardaś 1d, Gorgolewski Jakub 1a i Wroński Jakub 1c.

Złe warunki atmosferyczne ulewny deszcz, błoto, silny wiatr sprawiły, że trasa była bardzo ciężka co uniemożliwiło osiągnięcie dobrego wyniku sportowego.

W dniu 5.04.2017 roku na stadionie MOSIR przy pięknej pogodzie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych.

Zawody rozegrane zostały w poszczególnych kategoriach wiekowych na dystansie 1000m dziewczęta i 1500m chłopcy. Na najwyższym stopniu podium stanęła Dominika Kardaś z 1d i Jakub Gorgolewski z 1a, o stopień niżej  II miejsce Adam Gulczyński z 3a i Seweryn Nowicki z 2b. Tuż za podium uplasował się Bartosz Olszewski z 2c i Jakub Wroński 1c. Liczna grupa uczniów uzyskała awans na Mistrzostwa Rejonu.