Dnia 16 listopada odbył się pierwszy turniej w ramach Mistrzostw Powiatu w halową piłkę nożną dla gimnazjalistów. Do zawodów zgłosiło się szesnaście szkół z terenu powiatu w związku z tym organizator podzielił szkoły na dwie grupy i wyznaczył dwa terminy. Nasza szkoła walczyła o awans do finału powiatu w pierwszym terminie i to z sukcesem. Zajęliśmy I miejsce w grupie i będziemy grać w finale 23 listopada. Trzymajcie za nas kciuki. Dzisiaj wygraliśmy z Gimnazjum Ościsłowo, Gimnazjum Gąsocin i Gimnazjum Młock. Szkołę reprezentowali  uczniowie z klasy 2b : Dziąba Bartosz, Dziewanowski Damian, Chodkowski Jakub, Konopski Gracjan, Matusiak Hubert,Rygielski Bartosz, Zagórski Mateusz i z 3b : Dudziec Dawid, Koryciński Norbert, Mandziewski Patryk, Matusiewicz Hubert, Paliński Patryk, Siwakowski Maciej, Suchecki Krzysztof, Wiśniewski Jakub.