Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rezerwacja boiska - Piotr tel.517414158 Organizacja imprez i zawodów sportowych - dyrektor szkoły tel. 23 672 46 71

Gimnazjum nr 3

Radiowęzęł

W  roku szkolnym 2016/2017 w radiowęźle działają uczniowie  klasy 3d. Są to : Maciej Salwin, Kacper Piątkowski, Bartek Tetkowski, Michał  Rupiński, Łukasz Zawadzki i Adam Banasiak.  Wymienieni uczniowie podczas przerw szkolnych pełnią  stałe dyżury w określone dni tygodnia. Odtwarzają wtedy utwory muzyczne, umilając uczniom przerwy w nauce. Sporadycznie ogłaszają również komunikaty dotyczące życia szkolnego.

Razem z opiekunem p. Markiem Otłowskim dbają także o sprawność szkolnego sprzętu nagłaśniającego. Chłopcy pomagają w nagłośnieniu wszystkich imprez szkolnych, które odbywają się w ciągu roku w sali gimnastycznej.  Ponadto zapewniają  obsługę techniczną i oprawę muzyczną otrzęsin klas pierwszych i dyskotek szkolnych .


 W roku szkolnego 2015/2016 w szkolnym radiowęźle działają uczniowie klasy 2d. Są to : Maciej Salwin, Kacper Piątkowski, Bartek Tetkowski, Michał Rupiński, Łukasz Zawadzki i Adam Banasiak. Wymienieni uczniowie podczas przerw szkolnych pełnią stałe dyżury w określone dni tygodnia. Odtwarzają wtedy utwory muzyczne umilając uczniom przerwy w nauce. Sporadycznie ogłaszają również komunikaty dotyczące życia szkolnego.

Razem z opiekunem p. Markiem Otłowskim dbają także o sprawność szkolnego sprzętu nagłaśniającego. Chłopcy pomagają w nagłośnieniu wszystkich imprez szkolnych, które odbyły się w ciągu I semestru na sali gimnastycznej. Ponadto zapewnili obsługę techniczną i oprawę muzyczną otrzęsin klas pierwszych i wszystkich dyskotek szkolnych (dwie , które odbyły się w październiku oraz w listopadzie 2015). Pomagali również w realizacji projektu uczennic z klasy 2a ( panda-day).

 

Galeria

 

 

Copyright © 2017 Gimnazjum nr 3 im. Marii Konopnickiej Rights Reserved.