Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rezerwacja boiska - Piotr tel.517414158 Organizacja imprez i zawodów sportowych - dyrektor szkoły tel. 23 672 46 71

Gimnazjum nr 3

 

Dnia 28 listopada w naszej szkole została zorganizowana przez samorząd uczniowski dyskoteka andrzejkowa, podczas, której na korytarzu były przygotowane wróżby. Wszyscy świetnie się bawili.

Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj, który zapukał do drzwi każdej klasy. Uczniowie powitali go śpiewając kolędy oraz recytując wierszyki, a Mikołaj wyraźnie wzruszony obdarował wszystkich uczniów, tych grzecznych, jak i tych trochę mniej grzecznych prezentami.SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Daria Górniewska

Wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Julia Olszewska

Sekcja porządkowa: Karolina Pogorzelska

Sekcja rozrywkowa: Julia Krakowska

                                     Alicja Stypik

                                     Dominika Żądłowska

Sekcja dekoracyjna: Daria Gleich

                                     Laura Górska

                                     Adrian Przybyszewski

Sekcja artystyczna: Klasa 3D

 

 

 

22 września w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych, w którym uczestniczyli nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice pierwszoklasistów.

 29 września został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Chłopaka. Podczas akademii został wybrany „Chłopak Roku”, tytuł ten zdobył Jakub Ostrowski z klasy 3c, a Jakub Rzeczkowski z klasy 3a został wyróżniony przez publiczność. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wspaniałej publiczności.

 30 września w Niestuniu zostały przygotowane przez Samorząd Uczniowski otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie poszczególnych klas musieli wykazać się talentami, sprytem, pomysłowością i wytrzymałością. Zwyciężyła klasa 1a, ale humor dopisywał każdemu.

 3 października obchodziliśmy „Światowy Dzień Zwierząt”, z tej okazji w naszej szkole zostały porozwieszane plakaty.

 17 października odbyły się akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele zostali nagrodzeni przez panią dyrektor oraz  wyróżnieni przez Samorząd Uczniowski. Podczas akademii zobaczyliśmy program artystyczny przygotowany przez klasę 2c i panią Ilonę Kińską.

 

 

 

Copyright © 2017 Gimnazjum nr 3 im. Marii Konopnickiej Rights Reserved.