Dnia 28 listopada w naszej szkole została zorganizowana przez samorząd uczniowski dyskoteka andrzejkowa, podczas, której na korytarzu były przygotowane wróżby. Wszyscy świetnie się bawili.

Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj, który zapukał do drzwi każdej klasy. Uczniowie powitali go śpiewając kolędy oraz recytując wierszyki, a Mikołaj wyraźnie wzruszony obdarował wszystkich uczniów, tych grzecznych, jak i tych trochę mniej grzecznych prezentami.

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Daria Górniewska

Wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Julia Olszewska

Sekcja porządkowa: Karolina Pogorzelska

Sekcja rozrywkowa: Julia Krakowska

Alicja Stypik

Dominika Żądłowska

Sekcja dekoracyjna: Daria Gleich

Laura Górska

Adrian Przybyszewski

Sekcja artystyczna: Klasa 3D

22 września w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych, w którym uczestniczyli nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice pierwszoklasistów.

29 września został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Chłopaka. Podczas akademii został wybrany „Chłopak Roku”, tytuł ten zdobył Jakub Ostrowski z klasy 3c, a Jakub Rzeczkowski z klasy 3a został wyróżniony przez publiczność. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wspaniałej publiczności.

30 września w Niestuniu zostały przygotowane przez Samorząd Uczniowski otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie poszczególnych klas musieli wykazać się talentami, sprytem, pomysłowością i wytrzymałością. Zwyciężyła klasa 1a, ale humor dopisywał każdemu.

3 października obchodziliśmy „Światowy Dzień Zwierząt”, z tej okazji w naszej szkole zostały porozwieszane plakaty.

17 października odbyły się akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele zostali nagrodzeni przez panią dyrektor oraz  wyróżnieni przez Samorząd Uczniowski. Podczas akademii zobaczyliśmy program artystyczny przygotowany przez klasę 2c i panią Ilonę Kińską.