W piątek, 8 kwietnia 2016 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym gimnazjum uczniów klas VI szkół podstawowych oraz ich rodziców. Zostali oni zapoznani z ofertą edukacyjną Gimnazjum nr 3, w tym z propozycjami rozwijania talentów i zainteresowań podczas zajęć pozalekcyjnych.

Pani dyrektor Anna Zadrożna przedstawiła sukcesy uczniów w nauce i w sporcie, podkreśliła też, jak priorytetową sprawą jest dla nas bezpieczeństwo wychowanków. Korzystając z okazji, zaprezentowała zebranym plan obiektu sportowego, który powstanie na obecnym boisku szkolnym już w niedługim czasie (rozpoczęcie prac zaplanowane jest na lipiec br.).

Po spotkaniu w sali gimnastycznej mili goście wzięli udział w grze terenowej, poznając klasy i inne ważne miejsca w szkole. O ich komfort psychiczny zadbali nasi uczniowie, którzy pełnili funkcję przewodników, a także przygotowali zadania do wykonania. Bardzo, bardzo dziękujemy im za zaangażowanie, wysiłek i poświęcony czas. Byliście wspaniali !

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i zdecydowali się spędzić piątkowe popołudnie w Gimnazjum nr 3. Przypominamy, że formularze rekrutacyjne znajdują się w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.