29 kwietnia i 4 maja to dni, kiedy świętowaliśmy 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie pamiętali o strojach galowych, w szkolnym holu można było obejrzeć bardzo ciekawą wystawkę prezentującą okoliczności uchwalenia, sylwetki twórców oraz najważniejsze postanowienia Konstytucji. Dodatkowo na ekranie telewizora udostępniona została interesująca prezentacja multimedialna ukazująca ważne fakty związane z narodowym świętem (w najbliższym czasie uczniowie obejrzą  ją  także podczas lekcji historii). Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja przygotowała p. Iwona Grzybowska.