Uczennice kl. II D: Kamila Fornalska, Klaudia Chruślińska, Laura Tomaszewska, Wiktoria Klonowska, Alicja Malinowska i Julia Gizińska w ramach projektu gimnazjalnego przygotowały wystawę fotograficzną pt. „Niezapomniane miejsca w Ciechanowie”. Dziewczyny ustaliły listę miejsc ich zdaniem niezapomnianych i sfotografowały je, starając się o niebanalne ujęcia. Następnie wyszukały ciekawe informacje z nimi związane. W efekcie powstała interesująca wystawa, która została zaprezentowana gimnazjalistom 31 maja 2017 r. (opiekę nad grupą projektową sprawowała p, R. Pęczkowska-Ropelewska)

"Poznajemy kulturę państw Dalekiego Wschodu. Chiny Państwo Środka" - tak brzmi tytuł projektu edukacyjnego przygotowanego przez siedmiu uczniów  klasy IIa pod kierunkiem pani Iwony Grzybowskiej.  Prezentacja projektu odbyła sie 5.04.2017r. Jej odbiorcami byli uczniowie klasy IIa, którzy zapoznali się z osiągnięciami cywilizacyjnymi, historią, obyczajami, religią i  językiem Chińczyków.

Uczniowie klasy 2e w składzie: Julia Olszewska,  Oliwka Smolińska, Olaf Chocholski, Maciej Roliński, Adam Ropelewski, Adam Świderski, Dawid Tryc, Konrad Jakubowski bardzo zaangażowani w projekt edukacyjny promującym zdrowy styl życia i odżywiania, stali się autorami filmiku, prezentacji multimedialnej oraz autorami ankiety, którą przeprowadzili wśród uczniów klas I .

Temat projektu” ZDROWE ODŻYWIANIE”

Prezentacja

Projekt

W dniu 1.06.2017 uczniowie klasy 2B i 3b zorganizowali Turniej piłki nożnej w ramach projektu edukacyjnego.

Projekt przygotowali:  Dzięba Bartosz, Dziewanowski Damian, Matusiak Hubert, Konopski Gracjan, Radkiewicz Szymon, Skibiński Mateusz, Kajciński Jakub, Chodkowski Jakub, Lipiński Bartosz

Prezentacja

30 maja 2017 roku odbyła się prezentacja projektu na temat zdrowego stylu życia - przymus czy przyjemność, przygotowana przez uczniów klasy 2a i uczennicy z klasy 3d pod kierunkiem Pani Danuty Omiecińskiej.
Odbiorcami byli uczniowie z klas pierwszych.
Uczniom przedstawiono prezentację na wyżej wymieniony temat oraz zorganizowano quiz.